Fundusz Praw Kobiet 
Fundacji im. Stefana Batorego

W związku z przyznaniem Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH" grantu przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach Funduszu Praw Kobiet, Stowarzyszenie w okresie od 1 grudnia 2020 przystępuje do realizacji zawartej z Fundacją umowy.

Planowane zakończenie realizacji umowy ustala się na dzień 30 kwietnia 2021.

Działaniami wynikającymi z postanowień zawartej pomiędzy Fundacją im. Stefana Batorego, a Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH" umowy zostaje objęte 20 kobiet z terenu powiatu starogardzkiego i tczewskiego w przedziale wiekowym 18 - 52.

Uczestniczki wezmą udział w indywidualnych konsultacjach psychologicznych lub psychoterapeutycznych, diagnozach psychologicznych, a także w grupie wsparcia:

a) Trening Uważności i Redukcji Stresu

b) Forum Dyskusji Wspólnej.

 

Miejscem realizacji postanowień wynikających z zawartej pomiędzy Fundacją im. Stefana Batorego, a Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH" umowy jest siedziba Stowarzyszenia.

 

Podjęte działanie będzie realizowane również po jego zakończeniu, jako stały element programu działania Stowarzyszenia

www.batory.org.pl

Do Stowarzyszenia zawitał Mikołaj

Składamy serdeczne podziękowanie Państwu Dorocie i Tomaszowi Pastwom za ufundowanie mikołajkowych podarunków dla naszych maluchów.

Zostań terenowym przedstawicielem 
Stowarzyszenia

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH"

w Starogardzie Gdańskim ogłasza nabór do grupy terenowych przedstawicieli, mającej na celu propagowanie misji, idei oraz działań stowarzyszenia, a także podejmowania działań i organizacji inicjatyw na rzecz społeczeństwa na terenie RP.

Szanowni Państwo!

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy naszym małym przyjaciołom i ich rodzicom, a także współpracującymi z nami osobami i instytucjom, życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych chwil w gronie najbliższych, a także pomyślności i wszelkiego dobra w nadchodzącym Nowym Roku.

 

Członkowie 

Stowarzyszenia WŚRÓD RÓWNYCH

T: 792 590 726

E: sekretariat@wsrodrownych.pl

Kontakt:
Media Społecznościowe

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH"

O Stowarzyszeniu

Celem Stowarzyszenia jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz rozwoju osób, instytucji i wszystkich zainteresowanych rozwojem, prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz rozwoju dzieci, ochrony zdrowia oraz ratowania życia ...

Tadeusza Kościuszki 112/114

83-200 Starogard Gdański

Adres: