Adres:

Tadeusza Kościuszki 112/114

83-200 Starogard Gdański

Celem Stowarzyszenia jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz rozwoju osób, instytucji i wszystkich zainteresowanych rozwojem, prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz rozwoju dzieci, ochrony zdrowia oraz ratowania życia ...

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH"

Media Społecznościowe

Kontakt:

T: 792 590 726

E: sekretariat@wsrodrownych.pl

Zostań posiadaczem książki.

Wesprzyj działania statutowe Stowarzyszenia.

Jacek Ozimek

"... i z dala słychać trąbki głos..."

Harcerstwo Starogardu w latach 1921 - 1959

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH"

w Starogardzie Gdańskim ogłasza nabór do grupy terenowych przedstawicieli, mającej na celu propagowanie misji, idei oraz działań stowarzyszenia, a także podejmowania działań i organizacji inicjatyw na rzecz społeczeństwa na terenie RP.

Zostań terenowym przedstawicielem 

Stowarzyszenia

W związku z przyznaniem Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH" grantu przez Fundację im. Stefana Batorego w ramach Funduszu Praw Kobiet, Stowarzyszenie w okresie od 1 grudnia 2020 przystępuje do realizacji zawartej z Fundacją umowy.

Planowane zakończenie realizacji umowy ustala się na dzień 30 kwietnia 2021.

Działaniami wynikającymi z postanowień zawartej pomiędzy Fundacją im. Stefana Batorego, a Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH" umowy zostaje objęte 20 kobiet z terenu powiatu starogardzkiego i tczewskiego w przedziale wiekowym 18 - 52.

Uczestniczki wezmą udział w indywidualnych konsultacjach psychologicznych lub psychoterapeutycznych, diagnozach psychologicznych, a także w grupie wsparcia:

a) Trening Uważności i Redukcji Stresu

b) Forum Dyskusji Wspólnej.

 

Miejscem realizacji postanowień wynikających z zawartej pomiędzy Fundacją im. Stefana Batorego, a Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Człowieka "WŚRÓD RÓWNYCH" umowy jest siedziba Stowarzyszenia.

 

Podjęte działanie będzie realizowane również po jego zakończeniu, jako stały element programu działania Stowarzyszenia

www.batory.org.pl

Fundusz Praw Kobiet 

Fundacji im. Stefana Batorego